לבב

 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  טיול לסיציליה 20.6-26.6.18
טיול לסיציליה 20.6-26.6.18
 


מסלול הטיול:
יום 1 ת"א קטניה סירקוזה
נמריא לקטניה שבסיציליה, ניסע לעיר סירקוזה . נבקר בחצי האי אורטיג'ה נראה את הדואומו הייחודי של העיר, מעיין ארטוזה לאחר הסיור ניסע למלוננו.
יום 2 סבוקה – פורצ'ה דיאגרו - ג'רדיני נקסוס .
ניסע לעיירה פורצ'ה דיאגרו נראה את המבצר העתיק . נצפה על הנוף שם נתחיל את סיפורנו על המאפייה משם נמשיך אל העיירה סבוקה הבנויה על מצוק וממנה נשקף נוף קסום . נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה. נמשיך בסיפורי המאפיה. נעצור בבר "הבר של וויטאלי" בתום הסיור ניסע אל ג'רדיני נקסוס למרגלות טאורמינה, . בתום הסיור נחזור למלוננו.
יום 3 יום שכולו כייף באתנה לנד
נצא ליום מלא בהרפתקאות ובאטרקציות באתנה לנד .
בתום היום נשוב למלון .
יום 4 אתנה – טאורמינה
נצא אל הר הגעש אתנה , נעצור במפעל דבש בעיירה זאפרנה ונראה מקרוב את הלועות של הר הגעש שנפערו .נמשיך לעיירה טאורמינה נסייר ברחובה הראשי הגדוש בחנויות יפות , בתום הסיור העברה למלון.
יום 5 צ'פלו – פלרמו - מונריאלה נעצור לביקור בעיירת דגים צ'פלו נראה כנסייה נורמנית .נמשיך לפלרמו.נערוך סיור נצפה בתאטרון נבקר בעיירה מונריאלה ובה נראה את הקתדראלה הנורמנית .נבקר בקטקומבות המפורסמות.
יום 6 טראפני – אריצ'ה – סג'סטה
נצא לסיור בעיירה טרפאני אשר לה טיילת ונמל יפים. במרכז העיר כנסיות מרשימות וכיכרות בסגנון הבארוק. נמשיך לאריצ'ה , עיירת המרציפן . נצפה בדואומו של העיירה, נשקיף על הנוף הקסום ונטייל בסמטאותיה נמשיך לסג'סטה . בתום הסיור נשוב למלון.
יום 7 אנה קלטג'ירונה – ת"א
נצא לסיור בעיירה אנה, לתצפית לאחר מכן נמשיך אל עיירת הקרמיקה - קלטג'ירונה. נעלה במדרגות קלטג'ירונה המצוירים בעבודת יד מדהימה. בתום הסיור העברה לשדה התעופה.
מחיר לאדם בחדר זוגי 1390 יורו
המחיר מבוסס על מינימום 20 נרשמים .במידה ויהיו פחות נרשמים תידרש תוספת כסף.
להרשמה יש להתקשר לאהרון הולנדר 5335520

                  050-7751477 - חני

לייבסיטי - בניית אתרים